Ірина Маруняк про роботу комунальних підприємств, миття вулиць, дезінфекцію транспорту та ремонтні роботи в час карантину

• 16.03.2020, 16:21
  • Ганна П’єх
Від сьогодні районні адміністрації, сервісні центри комунальних підприємств працюють у телефонному режимі — вхід для відвідувачів закрито. Натомість за словами Ірини Маруняк, заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, комунальні служби продовжують миття вулиць, зупинок, під’їздів у будинках, дезінфекцію транспорту, а також усі ремонтні роботи проходять у звичному режимі.

«Від сьогоднішнього дня районні адміністрації працюють в онлайн-режимі. Вхід в адміністрації для відвідувачів закрито. Однак, в телефонному режимі можна звертатися для отримання інформації чи вирішення різних питань.

Також в онлайн-режимі працюють управляючі компанії, сервісні центри комунальних підприємств — таких як ЛМКП «Львівводоканал», ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ін.

За можливості і необхідності заохочуємо, щоб працівників наших РА і комунальних підприємств відпускали додому, щоб працювали дистанційно. Особливо якщо у цих працівників є малі діти. Намагаємося зробити максимально комфортні умови для таких батьків", — розповідає Ірина Маруняк.

За її словами, продовжуються роботи з миття міста. Комунальні служби миють вулиці, тротуари, зупинки, лавки. Сформовано графік миття і кожен район, поетапно, будуть мити дезінфікуючими засобами. Продовжують працювати порохотяги.

Також районні адміністрації забезпечують миття під’їздів у житлових будинках.

«Кожного дня проводиться дезінфекція і миття транспорту. Минулого тижня чотири робочі групи, за участю управління з надзвичайних ситуацій, департаменту житлового господарства та інфраструктури та управління транспорту, перевіряли як проводиться дезінфекція в трамваях, тролейбусах, автобусах. Завтра і в середу ще раз вибірково будемо проводити цю перевірку.

Натомість ремонтні роботи продовжуються у звичному режимі. Сьогодні працює Шевченківський асфальтний завод і комунальні служби ліквідовують аварійні ями на вулицях. Завтра в роботу запустимо ще й Личаківський асфальтний завод, щоб підсилити цю роботу, адже погода сприяє.

Також усі роботи з ремонту вулиць, хідників ми продовжуємо виконувати у звичному режимі", — додала Ірина Маруняк.