На роздільній смузі на пр. Чорновола висаджено 6 тис саджанців квітів

• 05.05.2020, 18:10
  • Ганна П’єх
Львів весняний. У кожному районі міста тривають роботи з висадки квітів, облаштування квіткових клумб та композицій. Так, сьогодні на замовлення Шевченківської районної адміністрації ПП «Гарденія» засадило квітами роздільну смугу на пр. Чорновола, від вул. Г. Хоткевича до вул. Липинського. Висаджено 6 тис саджанців квітів.

«Сьогодні на замовлення нашої адміністрації ПП «Гарденія» провело роботи з висадки квітів на роздільній смузі пр. Чорновола, від вул. Г. Хоткевича до вул. Липинського, та на вул. Липинського. Загалом було висаджено 6 тис. саджанців квітів. Це 2 тис квіток алісуму і 4 тис квіток бегонії.

Вартість робіт становитиме приблизно 60 тис грн. У цю суму входить як висадка квітів, так і їх догляд протягом року", — розповів Микола Бегей, начальник відділу комунального господарства Шевченківської РА.

За його словами, також у Шевченківському районі, на пр. Чорновола облаштовано клумбу, на якій висаджено багаторічні рослини — спірей, барбарис та ін.

А в планах поновлення клумб на вул. Шевченка, 374, та на перехрестях вул. Єрошенка-Клепарівська, вул. Липинського — пр. Чорновола, та пр. Чорновола — вул. Варшавська.