На вул Валовій виникло загоряння сміттєвих контейнерних майданчиків

  • 23.05.2020, 17:05
  • 922
  • Христина Процак
Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань безпеки міста, сьогодні орієнтовно о 14 год на вул Валовій виникло загоряння сміттєвих контейнерних майданчиків через недопалок, який викинув у сміття невідомий молодий чоловік. Загоряння локалізували. Центр безпеки міста просить мешканців бути свідомими та відповідальними і не завдати збитків.

«Завдяки камерам відеоспостереження, які об лаштовані по місту, та які також встановили перевізники з вивезення ТПВ, нам вдалось на відео зафіксувати, як молодий чоловік викинув недопалок у сміттєвий контейнер, що спровокувало займання. Мерія просить мешканців міста бути відповідальними та свідомими і не завдавати шкоди чи то комунальній, чи приватній власності. Також будемо вдячні особам, які нададуть інформацію про хулігана на нашу „Гарячу лінію“ чи в Центр безпеки міста», — повідомив Сергій Бабак.

Нагадаємо, у місті останніми роками облаштовано систему відеоспостереження. Також перевізники з вивезення ТПВ почали цього року встановлювати камери біля контейнерних майданчиків через часті випадки хуліганства та нищення контейнерів.

В місті працює цілодобова гаряча лінія Центр безпеки міста, тел. 032 259 00 15.