Депутати не підтримала ухвалу про реконструкцію каналізаційних очисних споруд у Львові за кошти ЄБРР

  • 28.05.2020, 18:17
  • 1102
  • Пресслужба ЛМР
Депутати Львівської міської ради вчергове не підтримала ухвалу «Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП „Львівводоканал“. Ухвалою було передбачено залучення 25 млн євро для модернізації і реконструкції очисних споруд „Львівводоканалу“ у тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові».

«З метою реалізації інвестиційного проекту модернізації системи водопостачання та водовідведення міста в об'ємі першочергових заходів було підготовлено ухвалу про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування, укладену між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП «Львівводоканал», з метою реалізації проекту модернізації та реконструкції каналізаційних очисних споруд у м. Львові.

Ця ухвала дає змогу продовжити реалізацію інфраструктурних проектів щодо води і водовідведення у 2020 році. Адже співпраця з ЄБРР у цьому напряму триває ще з 2016 року. Нагадаю, що зараз про проекту з ЄБРР ми реалізовуємо угоду по біогазу і зараз знову ж, маємо другу частину загального проекту, яким передбачено кредит на суму 25 млн євро для будівництва і реконструкцію наших очисних споруд.

Якщо взяти кредит на біогаз та очисні установки, то завдяки грантам місто не буде сплачувати жодних відсотків, бо сума грантів перевищує суму кредиту", — розповіла Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку ЛМР.

Однак за ухвалу проголосувало лише 22 депутати.

голосування