Мерія Львова закликає до об'єктивного розслідування інциденту, пов’язаного з вивезенням сміття на один із полігонів Київської області

• 03.06.2020, 16:54
  • Пресслужба ЛМР
Заступник міського голови Львова з питань безпеки міста Сергій Бабак прокоментував інформацію, яку поширюють медіа щодо затримання вантажівок із львівським сміттям на Сквирському полігоні Київської області.

«Якщо уважно проаналізувати інформацію, то вантажівки затримано не десь-інде, з порушеннями, а на полігоні ТПВ. Перевізник підтвердив, що у них є легальні договори з контрагентом, який здійснює вивезення сміття за межі Львівської області, а у контрагента — з полігоном. Львівська міська рада продовжує розбиратися у цій ситуації. Нам відомо, що машини наразі заарештовані, поліція проводить розслідування. За результатами цього розслідування буде прийнято остаточне рішення, чи було порушення законодавства», — зазначив Сергій Бабак.