У Львові побільшає локацій, де збиратимуть органічні відходи від мешканців

• 26.06.2020, 10:51
  • Пресслужба ЛМР
За перший місяць пілотного проекту, впровадженого ЛКП «Зелене місто», було зібрано 7,5 тонн органічних відходів. До тестової ініціативи із роздільного збору та вивезення органічних відходів долучилися мешканці п'яти ОСББ, які обслуговує компанія «ГрінЕра Україна» у Львові. Відтак найближчим часом коричневі контейнери для «зелених відходів» з’являться ще у кількох локаціях міста.

«Ідея з роздільним збором органіки себе однозначно виправдала. Радіємо, що не помилилися з учасниками та можемо ствердно сказати, що мешканці цих ОСББ абсолютно готові сортувати такі відходи. І особливо приємно, що за цей місяць з кожним тижнем львів'яни все ретельніше сортували органіку, а це забезпечить якісний компост у підсумку», — розповів керівник проекту, заступник директора «ГрінЕра Україна» Тарас Колодій.

Окрім того, така ініціатива дозволяє зменшити витрати за вивіз відходів орієнтовно на 20% для учасників проекту. Відтак, найближчим часом до роздільного збору сміття планують долучити ще п’ять інших ОСББ Львова.

Нагадаємо, в рамках пілотного проекту компанія «ГрінЕра Україна» встановила спеціальні контейнери для роздільного збору органіки біля будинків, що на вул. Тичини, 15, Лінкольна, 29, Княгині Ольги, 122а, Стрийська, 111 В та Підстригача, 3.