Сьогодні розпочався поточний ремонт шляхопроводу на вул. Сихівська

• 13.07.2020, 18:15
  • Ганна П’єх
На вул. Сихівська розпочали поточний ремонт шляхопроводу. Роботи на замовлення районної адміністрації виконує ТзОВ «Волинська містобудівельна компанія». Вартість робіт — 1 млн 569 тис грн.

«Сьогодні підрядна організація ТзОВ «Волинська містобудівельна компанія» розпочала поточний ремонт шляхопроводу на вул. Сихівська. Передбачено відновлення конструкцій проїзної частини моста.

Для цього підрядник проведе роботи з облаштування з монолітного залізобетону тротуарних консолей, нарощування бетонного огородження монолітним бетоном, влаштування гідроізоляції з промиванням і просушуванням обезпиленої поверхні проїзної частини, встановлення стальних зварних поручнів на шляхопроводі та монтаж допоміжних дрібних металоконструкцій.

Роботи виконуються лише на одній частині моста. Вартість робіт 1 млн 569 тис грн", — повідомили у Сихівській РА.