Триває ремонт центральної пішохідної алеї на пр. Свободи: до кінця року роботи завершать

• 06.08.2020, 17:15
  • Ганна П’єх
У Львові триває період активних ремонтних робіт. Усі районні адміністрації міста проводять ремонт внутрішньоквартальних вулиць, дворів, тротуарів, облаштовують громадські простори. На ці роботи з міського бюджету буде витрачено близько 240 млн грн. Зокрема, зараз у Галицькому районі триває капітальний ремонт центральної пішохідної алеї на пр. Свободи. Роботи планують закінчити до кінця року.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Капітальний ремонт центральної пішохідної алеї на пр. Свободи проводить ПП «Термобуд-Київ». Вартість робіт — 13 млн 744 тис грн. Оскільки такої суми в бюджеті наразі немає, то з підрядником укладено угоду на виконання робіт на суму 9,5 млн грн. У разі наявності повної суми коштів, буде укладено додаткову угоду з підрядником.

Проектом ремонту алеї на пр. Свободи передбачено облаштування водопостачання та водовідведення й автоматичного поливу газонів, ремонт прилеглих тротуарів, заміну освітлення. Саму алею буде вистелено плиткою з чорного та сірого граніту", — повідомив Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

Нагадаємо, також цього року у Галицькому районі проведено поточний ремонт вул. Друкарської. А зараз тривають роботи з ремонту вул. Льва, вул. Пішої, пл. Вічевої, пл. Галицької.