Перейти до основного контенту
21°
Похмуро
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Похмуро
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
26 червня 2026
П'ятниця
24°
Мінлива хмарність
Вдень
28°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро
27 червня 2026
Субота
23°
Ясно
Вдень
27°
Ясно
Вночі
19°
Ясно
28 червня 2026
Неділя
27°
Мінлива хмарність
Вдень
31°
Похмуро
Вночі
21°
Ясно
29 червня 2026
Понеділок
28°
Мінлива хмарність
Вдень
33°
Ясно
Вночі
25°
Ясно

Для дезінфекції води у Львові будуть використовувати лише гіпохлорит натрію замість хлорки

23 вересня 2020, 09:24
Пресслужба ЛМР
До кінця року у Львові перестануть використовувати хлорку для дезінфекції питної води. Як повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Люкс FM», вже сьогодні для Франківського і великої частини Сихівського району воду не хлорують, а до кінця року хлорка повністю відійде в минуле і будуть використовувати виключно гіпохлорит натрію.
фото умовне, автор: Роман Балук
Фото умовне, автор: Роман Балук

«Гіпохлорит натрію — це фактично кухонна сіль. Тому це вже суттєво змінить ситуацію, а в перспективі ми хочемо вийти на рівень, який мають мешканці Берліна чи Відня, де люди п’ють звичайну воду з крана. Адже вся львівська вода є джерельною. Просто вона проходить по нашій мережі і вже не має такого смачного смаку.

Тому ми розпочинаємо дуже масштабну модернізацію мереж, використовуючи і німецькі і британські технології. Та до кінця року ми забудемо про хлорку, а це вже великий поступ", — розповідає мер Львова Андрій Садовий.