«Моє завдання — щоб ми забули про погані дороги», — мер Львова Андрій Садовий

• 23.09.2020, 18:23
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні у Львові відбулася Ради директорів промислових підприємств. Під час зустрічі міський голова Львова розповів підприємцям про масштабні ремонти доріг, які відбуваються в місті, та плани ремонтів на наступні роки.

«Якісно зробили вул. Хуторівка. Хоча роботи ще тривають, зокрема, ще треба нанести розмітку. Плануємо запускати там тролейбус. Він буде йти з пр. Червоної Калини по вул. Хуторівка і вул. Наукова.

На наступний рік заплановані роботи по вул. Ряшівська. Там виникла проблема, бо в червоних лініях люди побудували собі незрозумілі споруди. Після реалізації цього проекту з Сихова можна буде доїхати трамваєм до нового аеропорту і далі в центр.

Будемо робити вул. Суботівську — це з Рясне-2 на Левандівку. Це буде складний проект, бо там торф’яні ґрунти.

Щодо ремонту вул. Шевченка, то йдемо з випередженням графіку. Думаю, що до кінця року закінчимо ділянку від ц. Анни до вул. Я. Мудрого, а через зиму будемо з'єднувати відрізок від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної. А наступного року будемо братися за вул. Залізничну, бо це найшвидше сполучення з вокзалом.

Ремонт вул. Б. Хмельницького теж добре проводиться. До кінця місяця дійдемо до вул. Механічної, а до кінця року — до пожежної частини, і залишиться невеликий кусок до вул. Липинського.

Натомість у жовтні попробуємо трохи вирішити проблему Галицького перехрестя — там буде ще одна смуга на виїзд з міста. Також у цій частині міста маємо в роботі вул. Миколайчука. Там теж буде курсувати тролейбус, і дорога буде йти аж до смт Брюховичі. Почали роботи на вул. П. Орлика. Наступного року беремо в роботу вул. Мазепи і вул. Грінченка. І треба буде доробити частину вул. Топольна.

Зараз проектуємо трамвайну колію по вул. Замарстинівська до вул. Мазепи, і проектуємо трамвайну колію по вул. Миколайчука до вул. Щурата, щоб біля лікарні швидкої допомоги було розворотне кільце. Тоді люди з Топольної зможуть спокійно і швидко заїхати на Сихів, і навпаки.

Почали також ремонт вул. Пекарська, а 28 вересня розпочинаємо ремонт вул. С. Бандери. Починаємо з відрізка від вул. Чупринки до вул. Антоновича.

Кардинально все змінилося на вул. Курмановича після ремонту.

І ще, що для мене важливо, і це реально зробити, — це облаштування середнього кільця. Тобто, з вул. Луганська можна буде виїхати на вул. Городоцьку, а з вул. Липинського ми зробимо дорогу на вул. Богданівську.

І це лише невелика частина того, що ми зробили, що є в роботі, і що плануємо. Моє завдання — щоб ми забули про погані дороги", — розповів мер Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух