Мерія закликає ОСББ, управляючі компанії та мешканців прибирати сніг біля своїх будинків

Тому ми закликаємо ОСББ, приватні управляючі компанії, мешканців, якщо будинок є на самоуправлінні, прибирати біля своїх будинків. Тому що ви є господарями цих будинків, ви визначили форму управління ними і повинні прибирати й тримати чистоту біля своїх будинків", — зазначила під час брифінгу заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.
З її слів, сьогодні вдень комунальні служби також працюють у посиленому режимі, на сьогодні задіяно 141 одиницю техніки.
«Ми прибираємо хідники, громадські простори, біля будинків. Максимально задіяли техніку, працюють понад 1600 двірників. Техніка працює цілодобово, лише о 8 годині ранку і о 8 годині вечора є перезмінка водіїв. Хочу подякувати працівникам житлово-комунальної сфери, підприємствам, які дали техніку, усім мешканцям, які вийшли прибирати наше місто», — додала Ірина Маруняк.
відео: Андрій Андрух