На пр Свободи облаштували 30 нових лавок та 15 урн

  • 29.03.2021, 11:07
  • Андрій Яремко
Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, на пр Свободи облаштували 30 нових лавок та 15 урн. Адміністрація оголосила закупівлю ще 50 лавок. Також на площі планують облаштувати полив газонів, висіяти траву та озеленити територію.

фото: Олександр Мазуренко

«Ми вже облаштували 30 лавок і 15 урн для сміття. Після конкурсу, який оголошувало управління архітектури, ми отримали технічне завдання і закупили лавки та урни за цими зразками. Загалом на пр Свободи разом з пл Марійською було 80 лавок, але є прохання від мешканців та головного архітектора облаштувати більше лавок, тому ми зараз оголосили закупівлю ще 50 лавок.

По цих 30 лавках і 15 урнах закупівля відбулась торік, а облаштували зараз, оскільки у зимовий період не було доцільності у проведенні цих робіт. Загальна вартість цих лавок та урн — близько 600 тис грн", — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької районної адміністрації.

Також на площі Галицька районна адміністрація ще буде проводити озеленення, висів трави та полив газонів.

«На площі ще мають бути дооблаштовані лавки, полив газонів і озеленення. На площі роботи з гранітом вже завершені. Будемо також проводити посів трави», — уточнив Андрій Зозуля.

фото: Олександр Мазуренко