Перейти до основного контенту
24°
Мінлива
хмарність
20 червня 2026
Субота
24°
Мінлива хмарність
Вдень
27°
Мінлива хмарність
Вночі
21°
Мінлива хмарність
21 червня 2026
Неділя
23°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Ясно
Вночі
22°
Ясно
22 червня 2026
Понеділок
20°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
19°
Похмуро
23 червня 2026
Вівторок
20°
Мінлива хмарність
Вдень
23°
Ясно
Вночі
18°
Мінлива хмарність
24 червня 2026
Середа
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
17°
Ясно
25 червня 2026
Четвер
21°
Мінлива хмарність
Вдень
24°
Ясно
Вночі
21°
Похмуро

«Поки тепло не вимикаємо, бо з середи буде похолодання», - Ірина Маруняк

12 квітня 2021, 11:02
Ганна П'єх
У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, наразі тепло вимикати не будуть, оскільки з середи прогнозують похолодання. Однак температура теплоносія регулюється відповідно до температури зовнішнього повітря. Так котельні, які забезпечують лише подачу опалення, вдень зупиняють, а ТЕЦ і котельні, які забезпечують подачу опалення і гарячої води, працюють на мінімальних параметрах.
фото умовне, автор: Роман Балук
Фото умовне, автор: Роман Балук

«Оскільки з середи прогнозують похолодання, то закінчувати опалювальний сезон поки не плануємо. Проте, ми моніторимо температуру зовнішнього повітря вдень і вночі. Тому зараз робота з подачі опалення організована наступним чином: котельні, які виробляють теплову енергію лише для опалення - на день зупиняємо, а вночі включаємо в роботу. Натомість ТЕЦ і котельні, які виробляють тепло і гарячу воду, працюють на мінімальних параметрах. Це все в комплексі дозволяє уникнути перегрівів, економити газ і кошти мешканців.

Відзначу, що у нас у Львові є 186 ІТП, що дозволяє в автоматичному режимі у цих будинках регулювати подачу тепла. Також у нас 98% будинків мають лічильники теплової енергії. Відповідно, якщо мешканці визначають відповідальну людину, то вона може регулювати подачу тепла у будинку, незалежно від теплопостачального підприємства», - - розповіла Ірина Маруняк.