Мерія створила інтерактивну карту локацій, на яких відбуватиметься міське прибирання до Великодніх свят

• 23.04.2021, 12:12
  • Пресслужба ЛМР
Вже завтра, 24 квітня, на різних локаціях у всіх районах відбудеться міське прибирання до Великодніх свят. До участі у прибиранні, яке відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень, запрошують усіх охочих мешканців Львова та Львівської МТГ. Так, для зручності мешканців, управління екології та природних ресурсів спільно з районними адміністраціями напрацювало інтерактивну карту, на якій зібрано місця, зокрема важкодоступні території, які особливо потребують прибирання.

фото: Роман Балук

«Райони досить добре вивчили потреби, аналізуючи запити на Гарячу лінію. Так само ми зробили експрес-аналіз, дізнавшись у працівників парків, де вони бачать проблемні локації. Хочу нагадати, що у нас більше 30 парків, і такі локації є далеко не у кожному парку, але є і такі парки, де таких локацій 2-3, наприклад, Білогорща, Погулянка чи Горіховий гай.

Також я запитала у людей у соцмережах про такі локації, і мені відповіло близько 50 людей. Я була приємно здивована, що майже всі ці локації я почула і від районних адміністрацій», - розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів Олександра Сладкова.

Переглянути карту можна за посиланням: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?fbclid=IwAR3B2F0aCcr2dmuxRVPVawWGrrFif_wh1RIK-3zymcqMT4-D07GIS3i45Iw&mid=13MJKfdMY9trNm0_6eedMWP2zB0ZbWwYT&ll=49.842094211248686%2C24.088889498491874&z=12

Нагадаємо, що мешканці можуть долучатись, прибравши власні прибудинкові території, дитячі майданчики чи висадивши квіти. Також у рамках міського прибирання будуть висаджені зелені насадження.