Перейти до основного контенту
26°
Ясно
01 серпня 2026
Субота
26°
Ясно
Вдень
31°
Мінлива хмарність
Вночі
22°
Ясно
02 серпня 2026
Неділя
24°
Мінлива хмарність
Вдень
25°
Мінлива хмарність
Вночі
23°
Ясно
03 серпня 2026
Понеділок
26°
Ясно
Вдень
29°
Ясно
Вночі
21°
Ясно
04 серпня 2026
Вівторок
29°
Ясно
Вдень
34°
Ясно
Вночі
24°
Похмуро
05 серпня 2026
Середа
31°
Ясно
Вдень
36°
Ясно
Вночі
26°
Ясно
06 серпня 2026
Четвер
30°
Мінлива хмарність
Вдень
39°
Ясно
Вночі
31°
Похмуро

«29 квітня ми завершуємо опалювальний сезон у місті Львові», - І. Маруняк

28 квітня 2021, 15:24
Пресслужба ЛМР
Вже завтра, 29 квітня, у Львові завершується опалювальний сезон. Так, згідно з повідомленням гідрометцентру, відзавтра у місті очікується потепління, а отже зупинятимуть подачу опалення. Втім, як зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, школи, садочки, лікарні та поліклініки зможуть, за необхідності, отримувати і надалі тепло, скерувавши відповідні звернення.
фото умовне, автор: Роман Балук
Фото умовне, автор: Роман Балук

«29 квітня ми завершуємо опалювальний сезон у місті Львові. Це вперше ми так довго подаємо тепло, тому що ночі були холодні, і такий був температурний режим, що ми не могли зупинити подачу опалення. Наразі ми зупиняємо всі котельні у четвер, 29-го числа, також зупиняємо ТЕЦ. Хочу наголосити, що гарячу воду будемо і надалі подавати. Якщо буде необхідно, то школи і садочки зможуть отримувати тепло, відповідно до своїх заявок.

Згідно із заключенням гідрометцентру і погодних умов, із завтрашнього дня буде потепління, і середньодобова температура буде 9 градусів, післязавтра – 11, і вже у п’ятницю та суботу така температура триматиметься. Тобто ми, у рамках чинного законодавства, можемо зупиняти опалювальний сезон. У подальшому, згідно з прогнозом, похолодань у нас не буде - буде лише потепління. Тому це рішення обґрунтоване.

Станом на зараз ми готуємось до зупинки опалення, і в четвер відповідні дії будуть вчинені», - зазначила Ірина Маруняк.

Також вона додала, що у лікарні та поліклініки теж можуть продовжити постачати тепло, за необхідності.

«Якщо лікарні і поліклініки звертатимуться, і буде необхідно, щоб їм було подано тепло, звичайно, вони можуть подавати заявки, і ми це зробимо», - акцентувала посадовиця.

відео: Андрій Андрух