«Ми проводимо капітальні ремонти, модернізацію і диспетчеризацію ліфтів як у будинках ОСББ, так і в будинках комунальної власності», - І. Маруняк

  • 05.05.2021, 15:44
  • Пресслужба ЛМР
У Львові продовжують оновлювати ліфтове господарство. Зокрема, у місті діє програма технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках та закладах охорони здоров’я Львова у період 2017-2023 роки. За словами заступниці міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, на виконання програми у бюджеті розвитку Львівської МТГ цьогоріч передбачено понад 36 млн грн.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко

«В нас успішно діє програма щодо технічної експертизи, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів. Власне, ми проводимо капітальні ремонти, і крім того модернізацію ліфтів і диспетчеризацію як в будинках ОСББ, так і в будинках комунальної власності. В департаменті житлового господарства та інфраструктури передбачено на цю програму 10 млн 285 тис. грн. Також розпорядниками коштів щодо капітального ремонту ліфтів є районні адміністрації. Їм з бюджету розвитку Львівської МТГ передбачено 26 млн 900 тис. грн. Зараз також департамент об’їжджає всі ті будинки і ті ОСББ, які зголосились, що вони хочуть перемонтувати ліфти у будинках за умови співфінансування. Я думаю, що титульний список вже буде даний на погодження у середині травня», - зазначила Ірина Маруняк.