«Ремонт сходової клітки у будинку на вул. Виговського, 1 буде зроблено впродовж місяця», - Ірина Маруняк

  • 20.05.2021, 09:07
  • Пресслужба ЛМР
Комунальні служба міста працюють над відновлення усіх комунікацій і проведенням необхідних ремонтних робіт у будинку на вул. Виговського, 1, де 10 травня сталася пожежа. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, зараз розглядають два варіанти відновлення роботи ліфта і готуються до ремонту сходової клітки.

фото умовне

«На сьогодні у будинку на вул. Виговського, 1, відновлено подачу електрики, відновлено подачу газу, зроблено порядок на сходовій клітці, відновлено дашок на горищі.

Щодо ліфта, то його обстежили, і зараз йдеться про те, щоб провести або капітальний ремонт ліфта, на що необхідно 500 тис грн. Або про повну заміну ліфта, на що необхідно 1 млн 300 тис грн. Це питання вирішуємо з ЛКП «Львівсвітло», і ці роботи будуть виконані.

Ремонт сходової клітки. Відзначу, що у цьому будинку є дві сходових клітки: одна – по якій ходять люди, інша – запасна (евакуаційна). Зараз ЛКП «Левандівка» проводить підготовчі роботи щодо ремонту сходової клітки, закуповує матеріали, і ремонт сходової клітки буде зроблено впродовж місяця часу.

Отож, питання проведення необхідних ремонтних робіт у будинку на вул. Виговського, 1 є на постійному контролі. Кожного дня туди виїздить голова районної адміністрації. Я теж була там на місці, був міський голова», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, поширення меж пожежі у будинку на вул. Виговського спричинило те, що евакуаційна сходова клітка була завалена речами мешканців, і вогонь пішов по ній. Тому, в майбутньому, в цілях безпеки, у жодному разі не можна допустити, щоб на цій сходовій клітці тримали речі.