Відновлено реконструкцію вул. П. Орлика: роботи триватимуть на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2

  • 25.05.2021, 10:57
  • Олена Пасєка
Відсьогодні відновили роботи з реконструкції вул. П. Орлика. Роботи триватимуть на відрізку від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2. Проводить реконструкцію підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Фото ілюстративне

«Сьогодні підрядник відновив роботи з реконструкції вул. Пилипа Орлика. У зв’язку з цим, перекрито ділянку дороги від вул. Віри, Надії, Любові до будинку № 2.

Під час реконструкції на цій ділянці буде здійснена заміна дорожнього покриття, будуть влаштовані паркомісця між деревами та велодоріжки. Крім цього, на об’єкті буде здійснена заміна усіх інженерних мереж, зокрема водопроводу і каналізації»,- розповіла директорка ЛКП «Львівавтодор» Оксана Єстеферова.

Нагадаємо, реконструкція вул. П. Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт – 74,8 млн грн.

Проектом реконструкції передбачено розширення проїзної частини з влаштуванням нового асфальтобетонного покриття з однією смугою для руху в кожному напрямку, влаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури (велосмуг та велопереїздів), облаштування паркувальних місць для автомобілів вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, влаштування підпірної стінки поблизу лікарні, реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання та ін.