«Вул. Бандери та Шевченка мають цього року бути відкриті для проїзду», - мер Львова

  • 03.08.2021, 14:12
  • 1268
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував темпи виконання робіт з ремонту вул. Бандери та Шевченка. Мер зазначив, що ці дороги мали б бути завершені цього року. Відтак, місто посились роботу з підрядною організацією, яка здійснює ремонт на зазначених об`єктах.

фото умовне, автор: Роман Балук
фото: Роман Балук

«Новий керівник «Львівавтодору» отримав головне завдання – інтенсивність робіт на вул. Бандери та вул. Шевченка. По вул. Хмельницького все пішло вперед, по вул. Пекарській є розуміння часових орієнтирів, а вул. Бандери та вул. Шевченка мають цього року бути відкриті для проїзду у повному об`ємі. Тому новий керівник буде займатись тим, бо компанія «Онур», яка там є підрядником, має багато об`єктів по Україні. Розумію, що вони час до часу змінюють пріоритети. Для них пріоритетом має бути Львів і дороги у Львові, ми їм у цьому допоможемо», - прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львові тривають масштабні ремонтні роботи на кількох великих об`єктах – вул. Бандери, Шевченка, Орлика, Б. Хмельницького. Завдання міста – аби цього року максимально завершити виконання робіт на об`єктах, які розпочаті. А вже наступного року планують ремонтувати наступні вулиці.

відео: Андрій Андрух