Вул. Пекарська – проїзна

  • 06.09.2021, 17:06
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на вул. Пекарській підрядник завершив усі основні роботи і від сьогодні вулиця відкрита для руху транспорту.

фото: Олександр Мазуренко

«Підрядник виконав всі основні роботи, що дозволило сьогодні відкрити вулицю для руху транспорту. Ще залишається закінчити дрібні роботи з благоустрою. Натомість, ремонт вул. Шімзерів ще триває», - розповів заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Нагадаємо, відповідно до проєкту реконструкції вул. Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», тут передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення, влаштування благоустрою території.

Вартість робіт, які виконує підрядна організація ТзОВ «Вельт-Капітал», склали 109,4 млн грн.

відео: Андрій Андрух

фото: Олександр Мазуренко