У Підбірцях ремонтують вул. Залізничну

  • 21.09.2021, 14:58
  • Пресслужба ЛМР
У Підбірцях капітально ремонтують вулицю Залізничну. Досі ця вулиця була ґрунтовою і не знала жодного якісного ремонту. Для пішоходів прокладають тротуар з бруківки. Для водіїв – асфальт. Це перша вулиця у селі, яку з часу приєднання Підбірців до Львівської МТГ капітально ремонтують за кошти міського бюджету. Замовником робіт є Личаківська райадміністрація.

фото Андрія Шенгофера
фото Андрія Шенгофера

«Коли на початку року відбулося приєднання села до Львівської МТГ, Личаківська райадміністрація сформувала титульні списки і провела тендер щодо виконавця робіт. У вересні цього року безпосередньо розпочато капітальний ремонт Залізничної. Плануємо завершити його наприкінці жовтня. До цього робили поточний ремонт іншої вулиці у Підбірцях – митрополита Яхимовича. На капремонт Залізничної із бюджету Львівської МТГ виділено 2,5 млн гривень», – повідомив голова Личаківської РА Орест Тимчишин.

Під час прокладання асфальту виникла потреба зробити в частині вулиці водовідведення – прокласти трубу, з якої стікатиме вода. Спуск води з проїзної частини захистить покриття від передчасного руйнування.

фото Андрія Шенгофера

Завдяки налагодженій комунікації Офісу громади Лисинич, який обслуговує Лисиничі й Підбірці, Личаківської райадміністрації та за активної участі мешканців, це питання вдалося успішно вирішити.

Вулиця Залізнична, яку обрали для ремонту, є особливо популярною серед місцевих. Вона веде до залізничної станції, від якої до Львова – близько 7 хвилин електричкою. Це важливо, бо більшість мешканців Підбірців працює та навчається у Львові.

До слова, зі створенням Львівської ОТГ Підбірці зі Львовом з'єднує автобусний маршрут №61 Підрясне – Підбірці. Його міська рада запустила одним із перших ще на початку року.