Цього тижня у Львові демонтували 5 відкритих літніх майданчиків

  • 22.09.2021, 18:14
  • Марія Демчина
У Львові демонтували ще п’ять самовільно встановлених відкритих літніх майданчиків. Чотири з них демонтували примусово, а один майданчик власник демонтував добровільно. Про це повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР.

Так, цього разу демонтажу підлягали майданчики, розташовані на вул. Виговського, Чернівецькій, Княгині Ольги та Кульпарківській. А майданчик на вул. В. Великого власник демонтував добровільно.

«Хоч зараз погода і не дуже сприяє відпочинку на літніх майданчиках, сезон їхньої роботи триває, а отже, тривають і демонтажі тих майданчиків, які встановлені самовільно. Цього тижня наше підприємство забезпечило демонтаж 4 майданчиків, розташованих на вул. Виговського, вул. Чернівецькій, вул. Княгині Ольги та вул. Кульпарківській. Ще один відкритий літній майданчик на вул. В. Великого власник демонтував добровільно», - повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління».

Загалом від початку року у Львові демонтували 17 незаконних відкритих літніх майданчиків.

Нагадаємо, рішення про демонтаж відкритого літнього майданчика приймає постійна комісія з питань архітектури, містобудування та розвитку територій Львівської міської ради у разі, якщо підприємець проігнорує прохання відповідної районної адміністрації усунути порушення добровільно.