Мер Львова: «Те, що ми бачимо зараз з ціною на газ, - це спецоперація російських спецслужб»

  • 29.09.2021, 15:06
  • Христина Процак
Львів технічно готовий до початку опалювального сезону. Однак, місто, як і всі інші міста України, очікує кінцеве рішення щодо вартості газу для теплопостачальних підприємств. Наразі не йде мова про підняття тарифів, однак, уряд має фіналізувати рішення щодо входження в опалювальний сезон. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

фото: Роман Балук

«На сьогодні є рішення НКРЕКП про підвищення тарифів на 30%, але ми його не впровадили у життя. Це рішення, яке прийняв державний орган. Ми очікуємо на фінальну ціну щодо газу для теплопостачальних підприємств. Пан Немчінов озвучив вартість 7,40 грн – ок, місто це влаштовує, але подивимось, що скаже профільний міністр, щоб не було, що один міністр називає ціну 7,40 грн, а другий – 27 грн.

Ми наразі не говоримо про підняття тарифів. Ми очікуємо від держави кінцеву ціну на газ, а також на компенсаторні моменти. Зараз йде складна дискусія з урядом. У четвер на засіданні Конгресу регіональних влад має бути фіналізоване рішення щодо входження в опалювальний сезон. Бо те, що ми бачимо зараз з ціною на газ, - це спецоперація російських спецслужб, коли дестабілізують ринок газу у Європі. Ми, хочемо чи ні, мусимо на це реагувати. Це війна», - прокоментував мер міста Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух