До 92% житлових будинків подали опалення

  • 12.10.2021, 10:01
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, станом сьогодні на 08.00 год ранку тепловики подали опалення до 1952 будинків – це 92% від загальної кількості.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Процес подачі опалення до будинків триває. Станом сьогодні на ранок опалення вже подали до 1952 будинків з 2129. Тобто 92% від загальної кількості. Однак, не всі будинки беруть тепло, є такі, які поки вирішують утриматися і економити кошти», - повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Як наголошують тепловики, якщо у будинку немає тепла, то необхідно, найперше, звернутися за інформацією про його відсутність до балансоутримувача.

«Ми забезпечуємо подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку самі приймають рішення, чи брати тепло. Тому, якщо у якомусь будинку тепла нема, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні – теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, а є проблеми у внутрішньобудинковій системі опалення», - пояснюють тепловики.