«Тарифи на тепло для населення зростати не будуть», – О. Одинець

  • 20.10.2021, 08:26
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, теплопостачальні підприємства Львова подали заявки про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води. Як наголошує посадовець, тарифи на тепло в платіжках для мешканців міста не зростуть. Економічно обґрунтовані тарифи до мешканців застосовуватись не будуть, вони потрібні для розрахунків суми дотації з покриття витрат теплопостачальних підприємств, у зв'язку із зростанням собівартості таких тарифів.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Теплопостачальними підприємствами ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» було подано заяви про встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії і гарячої води. Відповідно до вимог чинного законодавства, на сайті Львівської міської ради та сайтах підприємств розміщено інформаційне повідомлення про їхній намір щодо зміни тарифів.

Економічно обґрунтовані тарифи на послуги, які будуть надаватись мешканцям міста, застосовуватись не будуть, вони потрібні для проведення розрахунків суми дотації з покриття витрат теплопостачальних підприємств, у зв'язку із зростанням собівартості таких тарифів.

Відповідно тарифи на тепло в платіжках для мешканців міста не зростуть!

Наголошую, розрахунок і встановлення економічно обґрунтованих тарифів необхідний для забезпечення покриття витрат підприємств пов'язаних з наданням таких послуг та приведення діючих тарифів у відповідність вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», – пояснив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.