На пр. В. Чорновола планують облаштувати пішохідний бульвар

  • 04.11.2021, 15:31
  • Пресслужба ЛМР
Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про облаштування пішохідного бульвару на пр. В. Чорновола». Мова йде про частину проспекту, від кільця на вул. Липинсього до вул. Варшавська. Відповідно до прийнятої ухвали, виготовлення проекту і визначення замовника виконання робіт мають бути визначені до кінця червня наступного року.

фото умовне, автор: Олександр Мазуренко
фото: Роман Балук

«Мова йде про те, щоб частину пр. Чорновола, від кільця на вул. Липинського і до вул. Варшавської з проектувати, зробити концепцію, провести інвентаризацію - визначити чи є проблеми з об’єктами нерухомого майна, і після цього зробити красивий пішохідний бульвар.

Відзначу, що є підприємці, які готові допомогти місту реалізувати цей проект», - доповів Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Відповідно до прийнятої ухвали, до кінця цього року управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування має розробити концепцію облаштування пішохідного бульвару на пр. В. Чорновола (у частині від кільця пр. В. Чорновола – вул. В. Липинського до вул. Варшавської). Шевченківська районна адміністрація спільно з управлінням архітектури та урбаністики департаменту містобудування та ЛКП «Адміністративно-технічне управління» мають провести інвентаризацію елементів благоустрою, що є на проектованій території облаштування пішохідного бульвару на пр. В. Чорновола, а юридичний департамент спільно з департаментом містобудування проаналізувати право власності та користування на всі об’єкти нерухомого майна та на земельні ділянки, що є на проектованій території облаштування пішохідного бульвару на пр. В. Чорновола. Далі має бути виготовлений проект облаштування пішохідного бульвару на пр. В. Чорновола. 

відео: Андрій Андрух