Реконструкція вул. Шевченка: до кінця року планують відкрити для проїзду ділянку від вул. Залізнична до вул. Єрошенка

  • 12.11.2021, 15:02
  • Пресслужба ЛМР
Триває ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка на ділянці від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Зараз активні роботи тривають на відрізку від вул. Залізничної до вул. Яцкова. Як наголошує директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, до кінця року планують відрити для проїзду ділянку від вул. Залізничної до вул. Єрошенка.

фото: Роман Балук

«На вул. Шевченка ремонтні роботи відбуваються згідно з планом. Зокрема активно триває будівництво колекторів на ділянці від вул. Єрошенка до вул. Яцкова. Ця частина вулиці дуже складна за розміщенням каналізаційних мереж. Тут різні за розмірами каналізаційні колектори і водопровід, вони дуже густо розміщені і доводиться працювати вручну. Також маємо тут скальну породу ґрунтів, через що заміна комунікацій відбувається повільніше. Та є напрацьований механізм проведення робіт, роботи виконуються якісно.

Плануємо до кінця року відкрити для проїзду ділянку від вул. Залізничної до вул. Єрошенка - вул. Юнакієва. На цьому відрізку зараз триває монтаж колії та замощення її бруківкою. Коли відкриємо для проїзду цю частину вулиці, то зможемо повністю закрити ділянку від вул. Яцкова до вул. Я. Мудрого і ативізувати роботи на цій частині», - розповів Микола Власюк.

За його словами, реконструкція всієї вул. Шевченка йде в одній концепції з двома раніше відремонтованими ділянками. Повністю завершена вулиця позитивно впливатиме на рух транспорту, велосипедистів, буде зручною для пішоходів.

Нагадаємо, проектом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж згідно наданих технічних умов. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

фото: Роман Балук