Мер Львова розповів, коли вулицю Бандери повністю відкриють для проїзду

  • 29.11.2021, 10:12
  • Пресслужба ЛМР
Під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий розповів про темпи проведення і завершення ремонтних робіт на дорогах міста.

фото з архіву, автор: Роман Балук

«На всіх вулицях, де ми проводимо ремонт, тривають роботи. Вулицю Степана Бандери ми плануємо до Миколая зробити повністю проїзною. Це ж стосується вулиці Шімзерів, адже там основні роботи вже завершили. Звичайно, що якісь деталі ще будуть доробляти, але автомобілі по цих двох вулицях цього року вже поїдуть.

Якщо говорити про вулицю Шевченка, то там ремонтні роботи триватимуть впродовж зими. Враховуючи скальну породу, на яку натрапили під час робіт, сповільнився процес, бо саме в тому місці має проходити колектор.

По вулиці Пилипа Орлика також роботи тривають. Тут вирішили прокласти колектор не по хіднику, як було колись, а по існуючій дорозі. На цій вулиці роботи також триватимуть взимку.

Головне, що роботи тривають. Всі початі роботи будуть завершені. Вже плануємо ремонти, які здійснюватимемо на наступний рік», – розповів мер Львова.