Минулої ночі в місті працювали 3 піскорозкидувачі

  • 30.11.2021, 09:57
  • Пресслужба ЛМР
Снігоприбиральна техніка Львова працює в цілодобовому режимі. Так, минулої ночі, з огляду на погодні умови, в місті працювали 3 піскорозкидувачі. Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, протиожеледними засобами посипали мости, підйоми і великі магістралі у Франківському, Залізничному і Шевченківському районах.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Місто повністю готове до зимового періоду. З минулого тижня техніка переведена на цілодобове чергування. Тобто зараз, щодня, на чергуванні є прибиральні машини і піскосії та обслуговуючий персонал.

Відзначу, що маємо в наявності близько 19 тис м3 протиожеледних матеріалів. До прибирання від снігу будемо залучати приблизно 2100 людей – це працівники ШРП і тих компаній, які здійснюють ремонт і прибирання вулично-дорожньої мережі, а також працівники наших комунальних управляючих компаній», - розповів Олександр Одинець.

Нагадаємо, цього року для механізованого прибирання вулично-дорожньої мережі Львова буде задіяно 137 одиниць техніки комунальної техніки та 107 одиниць приватної.

На цілодобове чергування снігоприбиральна техніка переведена з 20 листопада