ЛКП «Лев» нагадує про плановий карантин на підприємстві до 14 січня

  • 30.12.2021, 16:08
  • Пресслужба ЛМР
Вже цієї суботи, 1 січня, у ЛКП «Лев» розпочинається плановий щорічний карантин, який триватиме два тижні. Це необхідно, аби подбати про стерильність та чистоту усіх приміщень, транспорту, території й обладнання. Водночас, за словами очільника ЛКП «Лев» Андрія Пінчука, підприємство буде реагувати на ургентні випадки та приймати тварин у випадку травм чи покусів.

фото умовне, автор: Роман Балук

«Традиційно, кожного року з 1 до 14 січня на нашому підприємстві відбувається карантин. Це потрібно тому, що у нас впродовж року проходить через підприємство величезна кількість тварин, які можуть бути переносниками різних інфекцій. Відповідно, потрібно провести потужну дезінфекцію.

Під час карантину ЛКП «Лев» буде продовжувати здійснювати виїзди по ургентних випадках, зокрема, коли собака вагітна або тічкуюча, травмована тварина, або тварина, яка здійснила покус – така тварина має бути відловлена для карантину.

Жодна травмована тварина не буде випущена на вулицю, тому що вона не виживе. Всі тварини під час карантину будуть віддані на перетримку або ж залишаться на підприємстві у тих приміщеннях, де ми будемо почергово проводити дезінфекцію.

Також ми обов’язково будемо виїжджати на відлов тварин, які є потенційно господарськими, але втекли, до прикладу, якщо злякались феєрверку. Це важливо, аби допомогти волонтерам швидше знайти тварин.

З 15 січня ми повноцінно відновимо свою роботу», - зазначив в.о. директора ЛКП «Лев» Андрій Пінчук.

Також працівники закликають небайдужих львів’ян придивитися до тварин на сайті lkplev.com та взяти когось собі в сім'ю або на перетримку.