Вже завтра ЛКП «Лев» відновлює свою роботу після планового карантину

  • 14.01.2022, 12:12
  • Пресслужба ЛМР
ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин. Тож вже завтра, 15 січня, підприємство повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

фото умовне, автор: Роман Балук

«ЛКП «Лев» завершує карантин 15 січня та відновлює свою повноцінну роботу. Будемо продовжувати піклуватись про безпритульних чотирилапих та надавати ветеринарну допомогу нашим хвостатим пацієнтам.

За час карантину команда ретельно продезінфікувала усі приміщення, територію, вольєри, будки, інвентар та провела поточні ремонтні роботи на підприємстві.

Віримо, що наші зусилля будуть корисними і зроблять роботу персоналу та перебування власників тварин у Першій комунальній ветеринарній клініці більш комфортними», - зазначають на підприємстві.

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 години на вул. Промисловій, 56 у Львові.

Додамо, що бригада ловців ЛКП «Лев» здійснює виїзди в населені пункти міської територіальної громади щосереди та щосуботи, в інші дні тижня — в райони міста Львова. Із графіком роботи ловців у січні-лютому 2022 року можна ознайомитись за посиланням.