На вул. С. Бандери запрацював четвертий світлофорний комплекс

  • 14.05.2022, 19:17
  • Пресслужба ЛМР
Як поінформували у ЛКП «Львівавтодор», на ще одній, передостанній локації вул. С. Бандери, запрацювали світлофори. Відтепер на перетині з вул. Федьковича регулювання дорожнього руху здійснюється за допомогою світлофорної сигналізації. Аби її увімкнути довелось тимчасово дооблаштувати тут користоване обладнання.

Фото ілюстративне

«Через війну в нашій державі доставка з Європи нового світлофорного обладнання затримується. Для уникнення небезпечних ситуацій на дорозі тимчасово дооблаштували на перехрестях з вулцями Героїв УПА і Федьковича користоване обладнання з резерву і запустили світлофори. Нове обладнання змонтуємо після нашої перемоги», - розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, світлофори на перетині вулиць Бандери - Героїв УПА у робочий режим увімкнули 11 травня. Проєктом передбачено будівництво та реконструкцію світлофорних об’єктів на 5 перехрестях із вул. С. Бандери. На сьогодні таке регулювання здійснюється на чотирьох: на перетині з вулицями Політехнічною, Антоновича, Героїв УПА та Федьковича.