Якість води у Львові відповідає всім санітарним нормам: результати щоденного аналізу

  • 30.05.2022, 12:51
  • Пресслужба ЛМР
Станом на 30 травня відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді у Львові немає, якість води відповідає чинним Державним санітарним правилам і нормам ДСанПіН. Про це повідомляють у ЛМКП «Львівводоканал».

фото ілюстративне

Комунальні підприємства Львова продовжують працювати у звичному режимі і надають усі необхідні послуги своїм споживачам. Так, як повідомляє Львівводоканал, станом на сьогодні якість води відповідає усім санітарним нормам, жодних відхилень немає.

«Наше підприємство працює у звичному режимі. Щодня проводимо  аналіз якості води, ліквідовуємо аварійні витоками у місті та намагаємося максимально швидко усунути аварійні ситуації на мережах, які виникають. 

Львівводоканал забезпечений усіма необхідними реагентами в достатній кількості, всі насосні станції Львова працюють в штатному режимі, відхилень у показниках якості води немає”, - розповідають у ЛМКП “Львівводоканал”

Також у підприємстві нагадують, сьогодні — останній день подачі показників холодної води. Зокрема покази лічильників можна подавати до 23:59 год через чат-боти:

Viber https://chats.viber.com/vodokanal_lviv_bot

Telegram https://t.me/vodokanal_lviv_bot