Наступний етап – велодоріжка, озеленення та благоустрій: у Львові триває реконструкція вул. Шевченка

  • 31.05.2022, 11:39
  • Пресслужба ЛМР
У Львові триває ІІІ етап ремонту вул. Шевченка. За інформацією ЛКП «Львівавтодор», підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» проводить роботи в двох напрямках – від вул. Залізничної до вул. Яцкова та від вул. Залізничної до вул. Юнаківа.

Фото ілюстративне

«Через введення воєнного стану в Україні усі підрядники призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів на різних вулицях Львова. Однак роботи на вул. Шевченка підрядник відновив ще 9 травня, оскільки цей об'єкт дуже важливий для міста і його необхідно завершити», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на вул. Шевченка, на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова працівники уже замінили:

·               каналізаційний колектор Ø 500 мм. – 489 м.п.

·               камери каналізаційного колектору – 14 шт.

·               водопровід  – 1386 м.п

На ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, після відновлення робіт 9 травня виконано:

·               влаштування бетонного бордюру – 200 м.п.

·               влаштування бетонного поребрика – 250 м.п.

·              замощення трамвайної колії мозаїкою – 250 м2

·               влаштування пішохідного тротуару 30х30 – 600 м2

«На ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа ще маємо прокласти велодоріжки, облаштувати тротуари та паркомісця. На ділянці маємо ще нанести елементи дорожнього руху,  після цього – облаштування благоустрою та озеленення, сходів біля училища №29 та контактної мережі», – пояснили на підприємстві.

Нагадаємо, 1 червня 2021 р. розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Проєктом передбачені: реконструкція інженерних мереж, влаштування проїзної частини, трамвайних колій, велосмуг, кишень для машин швидкої, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців, облаштування тротуарів і пішохідних зон (із забезпеченням комфортних умов для маломобільних груп населення), контактної мережі трамвая і вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.