У Львові планують відремонтувати вулицю Людкевича

  • 09.06.2022, 12:19
  • Пресслужба ЛМР
У місті планують відремонтувати вул. С. Людкевича. Відтак сьогодні, 9 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення щодо надання Галицькій районній адміністрації функцій замовника робіт.

фото з архіву, автор: Олександр Мазуренко

Відповідне рішення прийняли з метою покращання соціальної та інженерної інфраструктури, розвитку інноваційних проєктів у сфері проєктування вулиць, доріг та громадських просторів. Воно відповідає реалізації прийнятої стратегії розвитку міста.

«На вул. Людкевича передбачено проведення капітального ремонту з облаштуванням громадського простору», - доповів в. о. директора департаменту містобудування Тарас Кубай. 

Витрати, пов’язані з розробкою коригування проєктно-кошторисної документації, супутніх до проєктування послуг і капітального ремонту вул. С. Людкевича з облаштуванням громадського простору, покладуть на приватне підприємство «Мега-Тех». Із цим підприємством Галицька РА укладе відповідний меморандум. 

Концепцію облаштування громадського простору буде погоджено з управлінням охорони історичного середовища та управлінням архітектури та урбаністики департаменту містобудування.