Де втамувати спрагу? Адреси питних фонтанів у Львові

  • 22.06.2022, 15:43
  • Пресслужба ЛМР
Минулого року у Львові розпочали встановлювати питні фонтани. Сьогодні у місті вже діє 6 таких фонтанчиків. Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», працівники підприємства щодня перевіряють якість води та її відповідність усім передбаченим санітарним нормам. Відтак мешканці і гості міста можуть безкоштовно користуватися питними фонтанами, особливо у час літньої спеки.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Питні фонтани перебувають на балансі районних адміністрацій, а Львівводоканал відповідає за якість води. Фонтани обладнані фільтрами, відтак вода у них якісна і чиста. Окрім того, наші фахівці щоденно її перевіряють. Тому мешканці і гості міста можуть користати з роботи фонтанів, особливо зараз», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Питні фонтани працюють за такими адресами: пл. Ринок (біля Ратуші), пл. Митна, пл. Марійська, сквер «На Валах» (за Пороховою вежею, в напрямку до Меморіалу Героїв Небесної Сотні), вул. Личаківська (громадський простір біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, вул. Личаківська, 175а), пр. Свободи (біля Оперного театру).

Практику встановлення питних фонтанів у нових локаціях міста будуть продовжувати. Зокрема, зараз розглядають можливість встановлення таких фонтанів на вул. Шевченка та у сквері на пл. Двірцевій.