На вулиці Пилипа Орлика відновили ремонтні роботи

  • 23.06.2022, 11:42
  • Пресслужба ЛМР
Підрядна організація ТзОВ «Онур» відновила ремонтні роботи на вул. Пилипа Орлика. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на замовлення якого проводиться ремонт, роботи тривають на останньому відрізку вулиці – від вул. Мазепи до будинку №2. Відремонтувати залишається близько 250 м. За сприятливих умов завершити цю ділянку і відкрити її для проїзду планують цього року.

візуалізація

«Ремонт вул. Пилипа Орлика розпочався 23 липня 2020 року. У 2020 році ми провели реконструкцію вулиці на ділянці від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові та відновили рух транспорту на цій ділянці.

Далі, у 2021 році, завершено реконструкцію на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до будинку №2 на вул. Пилипа Орлика та відновлено рух транспорту.

Залишається останній відрізок – від будинку №2 до вул. Мазепи. Тут необхідно провести влаштування каналізаційного колектора, водопровідної мережі, мережі зовнішнього освітлення вулиці, влаштування дорожнього одягу та пішохідних тротуарів, влаштування кишень для паркування автомобілів та висадити дерева й кущі», - розповів директор у ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

візуалізація

Відновити реконструкцію вулиці у підрядників просили як рятувальники, так і лікарі зі швидкої допомоги, аби забезпечити безперервний  рух спеціалізованого транспорту для рятування життя і здоров’я людей.

Для завершення реконструкції вул. Пилипа Орлика необхідно виконати:

  • влаштування каналізаційного колектора – 265 м. п.;
  • влаштування водопровідної мережі – 40 м. п.;
  • мережі зовнішнього освітлення вулиці – 240 м. п.;
  • влаштування дорожнього одягу та пішохідних тротуарів – 250 м. п.;
  • влаштування кишень для паркування автомобілів – 38 шт;
  • висадження дерев та кущів – 46 шт.
  • влаштування дорожніх знаків.

«Плануємо завершити цю ділянку і відкрити її для проїзду до початку зими. Але в нинішній час всі наші плани є дуже хиткими, і воєнний стан може вносити свої корективи», – зазначив Микола Власюк.

Нагадаємо, проєкт ремонту вул. Пилипа Орлика розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2019 році. 

Загальна вартість виконання робіт згідно з укладеним договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» – 74,8 млн грн.

відео: Андрій Андрух