Комунальні служби використовують засоби для тимчасового регулювання руху, які місту передав Фрайбург

  • 23.06.2022, 17:06
  • Пресслужба ЛМР
Дорожні конуси, віхи, огородження та тимчасові знаки, які передав німецький Фрайбург, уже використовують на вулицях Львова. Зокрема, сьогодні їх використали для ознакування та впорядкування дорожнього руху під час проведення поточних ремонтних робіт у центральній частині міста.

«Оскільки це засоби для тимчасової організації дорожнього руху, то використовувати їх плануємо при некапітальних роботах. От зараз, до прикладу, завдяки допомозі Фрайбурга організовано більш безпечний та комфортний рух транспорту на перехресті вулиці Городоцької та проспекту Чорновола. Тут Галицька райадміністрація проводить ремонтні роботи», - розповіли в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР.

Запит на тимчасові засоби організації дорожнього руху у Львові сформували та надіслали містам-партнерам ще на початку березня цього року.

Нагадаємо, минулого тижня у Львові з робочим візитом перебував мер Фрайбурга Мартін Горн. Впродовж свого візиту Мартін Горн відвідав модульне містечко для переселенців на Сихові, а також став амбасадором проєкту реабілітаційного центру. Фрайбург планує виділити 1 млн євро на будівництво соціального гуртожитку для пацієнтів майбутнього реабілітаційного центру. Додамо, що німецький Фрайбург більше тридцяти років є містом-партнером Львова.