У Львові відновлюють подачу гарячої води

  • 27.06.2022, 19:15
  • Пресслужба ЛМР
ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Гаряче водопостачання не можна відновити одномоментно. Це складний технологічний процес. Від моменту ввімкнення котла і до появи гарячої води в оселях мешканців має пройти певний час», - зазначив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Однак, через ремонтні роботи на тепломережах, без гарячого водопостачання ще будуть будинки на вул. Науковій, вул. Миколайчука та вул. Щурата. Також через заміну теплової мережі без гарячої води залишаються 15 будинків у Залізничному районі, які обслуговує ЦТП на вул. Повітряній, 99а.

Нагадаємо, після проведення гідравлічних випробувань, гаряче водопостачання частині споживачів у Львові відновили ще 9 червня. Це будинки у Галицькому, практично в усьому Залізничному та частинах Личаківського і Шевченківського районів.

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до 370 будинків – це весь Залізничний і частина будинків Шевченківського району міста. А ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1106 будинків – це весь Галицький, Личаківський, Сихівський, Франківський і більша частина Шевченківського районів.