«Усі наслідки вчорашньої зливи практично ліквідовані» - Ірина Маруняк

  • 06.07.2022, 15:15
  • 708
  • Пресслужба ЛМР
Через сильну зливу вчора у Львові було зафіксовано підтоплення 12 будинків, кілька повалених дерев, пошкодження покрівель, автомобілів, а також мереж зовнішнього освітлення у смт Рудно. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, станом на 13:00 годину 6 липня усі наслідки стихії практично ліквідовані.

фото ілюстративне, автор: Маркіян Лисейко
фото: Роман Кайман

«Вчора о 17.00 год почався сильний дощ. Він тривав приблизно одну годину. Однак, за цей проміжок часу випала шестиденна норма опадів. Відтак були зафіксовані підтоплення, збій в роботі електромереж, світлофорних об’єктів тощо.

Станом на зараз ми практично ліквідували усі наслідки стихії. У нас було 12 скарг на «Гарячу лінію» щодо часткових підтоплень будинків. Ми особливу увагу приділяли цьому питанню, бо це місця укриттів для мешканців. Тому важливо, щоб вони були в належному стані. Просимо мешканців, якщо є підтоплення в укриттях, повідомляти на “Гарячу лінію міста” за коротким номером 15-80, щоб комунальні служби оперативно все ліквідовували.

Також під час зливи в кількох будинках позабивалась ливнева каналізація -  водовідведення з дахів будинків. Комунальні служби оперативно виїздили і очищали їх. Відзначу, що дощоприймачі на дорогах працювали добре, але через одномоментну велику кількість опадів не встигали швидко приймати всю воду.

Були також перебої з електропостачанням у смт Рудно через пошкодження на підстанціях Львівобленерго. На вечір електропостачання було відновлено. Зараз ще не працює насосна станція в смт Рудно, бо до неї поки не відновили подачу електрики. Коли роботи з відновлення електроживлення завершать, зможемо відновити роботу насосної станції», - розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

відео: Андрій Андрух