Місто викупить котельню альтернативних видах палива для потреб лікарень Першого ТМО

  • 29.09.2022, 17:39
  • 682
  • Пресслужба ЛМР
Таке рішення сьогодні прийняли на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради. За проголосував 51 міський обранець. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, зважаючи на ситуацію в країні, Львів мусить мати резервні рішення для забезпечення теплом медичних закладів міста.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Станом на зараз теплопостачання будівель лікарні святого Пантелеймона, що на вул. Миколайчука, та до лікарні святого Миколая, що на вул. Орлика, відбувається від об’єктів теплозабезпечення ЛМКП «Львівтеплоенерго», які працюють лише з допомогою газу. Втім, як наголошують у мерії Львова, зважаючи на вторгнення агресора в Україну, критично важливо мати альтернативні можливості для забезпечення теплом об’єктів соціальної інфраструктури.

Тож з метою уникнення можливих надзвичайних ситуацій із опаленням приміщень медичних закладів, де щодня медичну допомогу отримують сотні українців, зокрема й ті, хто постраждав від війни, прийнято рішення про викуп котельні на альтернативних видах палива. Ціна об’єкта – 12 млн грн (з ПДВ).