Широкі зупинки, місця для відпочинку та станції прокату велосипедів: навпроти Органного залу розпочинають облаштування транспортного хабу

  • 24.10.2022, 17:16
  • Пресслужба ЛМР
У межах реконструкції вул. С. Бандери, підрядна організація ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» від завтра, 25 жовтня, розпочне підготовчі роботи з облаштування транспортного хабу на перехресті вул. Чупринки - С. Бандери, що навпроти Органного залу. До кінця цього року тут планують виконати основні будівельні роботи – замінити усі мережі та замостити простір бруківкою. А вже вуличні меблі та озеленення облаштують весною 2023 року. На час ремонтних робіт зупинки громадського транспорту поки переносити не планують.

візуалізація
візуалізація

«Завтра розпочинаємо демонтажні роботи на розі вул. Чупринки-Бандери, навпроти Органного залу. Там, в межах реконструкції вул. С. Бандери, має бути облаштовано транспортний хаб.

Проєкт хабу розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку» на замовлення GIZ.

Відтак до кінця цього року плануємо провести демонтажні роботи, облаштувати мережі електропостачання та замощення території громадського простору. Натомість встановлення вуличних меблів та озеленення території буде виконано весною 2023 року», - розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проєкт першого транспортного хабу у Львові на розі вул. Чупринки та Бандери. Задумано, що на невеликій площі між зупинками транспорту облаштують громадський простір, де можна буде зручно пересісти з одного виду транспорту на інший.

На території хабу будуть широкі зупинки, місця для відпочинку та станції прокату велосипедів та самокатів. Неподалік у паркувальних слотах можна буде зарядити машину. Павільйони озеленять в'юнкими рослинами, також висадять груші Каллері Шантеклер.

«Позаду зупинок посадять в’юнкі рослини, аби вони заплітались на павільйони. Також частина секцій буде без задніх стінок для зручних проходів, щоб не доводилося обходити всю зупинку.

Крім цього, на площі встановлять питний фонтан, пристовбурові решітки з ґрунтовими світильниками для підсвітки дерев, велостійки із вмонтованими розетками для електровелосипедів, стійки для стоянки та зарядки самокатів. Також на площі будуть лавки різного типу», - розповіли у ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Замовником проєкту є Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ. Проєкт реалізовуватимуть у межах реконструкції вул. С. Бандери.

Зазначимо, що зараз на цьому трикутнику є дві зупинки громадського транспорту – з боку вул. Бандери та вул. Чупринки.