27 житлових будинків отримали компенсацію за придбані генератори на загальну суму 652,3 тис. грн

  • 02.01.2023, 12:48
  • Пресслужба ЛМР
З листопада минулого року у Львові почала діяти «Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років». Програмою вже скористалися 27 житлових будинків, які отримали компенсацію на суму 652,3 тис. грн.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Станом на сьогодні на участь у програмі подано 82 заявки від ОСББ і управляючих компаній. Комісії, які опрацьовують ці заявки та аналізують весь пакет поданих документів, погодили 49 з них. Відтак, станом на зараз 27 заявок вже профінансовано. На це з міського бюджету виділено 652,3 тис. грн», - розповіли у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, «Програма часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Львівської міської територіальної громади під час підготовки опалювального сезону 2022-2023 років», була прийнята на початку листопада цього року.

Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості електрогенератора, але не більше 30 тис. грн. Компенсацію можуть отримати мешканців будинків поверховістю від 2-х поверхів, а номінальна потужність генератора має бути від 2,5 кВт.

Для отримання компенсації відповідний пакет документів необхідно подати в ЦНАП або сервіс електронних звернень. Тоді, створена для цього комісія розглядає звернення, формує та затверджує перелік учасників, які відповідають вимогам Програми і отримають відшкодування.