Завтра демонтують головну ялинку Львова

  • 23.01.2023, 17:11
  • Пресслужба ЛМР
Як поінформували у ЛКП «Зелений Львів», головну ялинку Львова, що розташована на площі перед Оперним театром, демонтують та відправлять на утилізацію у вівторок, 24 січня. Також відзавтра демонтовуватимуть різдвяну шопку та дідух.

фото з архіву, автор: Роман Балук

Спершу ЛКП «Львівсвітло» зніме святкову ілюмінацію, а потім головну ялинку демонтує ЛКП «Зелений Львів».

«Частину дерева, зокрема стовбур, ми плануємо завезти на нашу технічну базу, що на вул. Замарстинівській, 167а, для обігріву теплиць. Натомість гілля доправимо на станцію компостування, що на вул. Пластовій, 13», — зазначив Володимир Данилюк, директор ЛКП «Зелений Львів».

Зазначимо, що загальноміська ялинка, яку звично встановлюють на площі перед Оперним театром, цьогоріч є менша, ніж у попередні роки, – 14 метрів. Її місту подарувало шкiряне пiдприємство «Свiтанок».

Нагадаємо, що після завершення різдвяних свят у Львові діють 7 централізованих пунктів збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію. Також львів’яни можуть самостійно привезти хвойні на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, та в ЛКП «Зелений Львів», за адресою вул. Замарстинівська, 167а. 

Потреба у використаних ялинках і дідухах є і в Домівці врятованих тварин.