Головну ялинку Львова демонтували та відправили на утилізацію (відео)

  • 24.01.2023, 14:37
  • Пресслужба ЛМР
Головне різдвяно-новорічне дерево міста, що традиційно розміщувалось на площі перед Оперним театром, сьогодні демонтували та відправили на утилізацію.

Так, спершу ЛКП «Львівсвітло» зняло святкову ілюмінацію, а відтак працівники ЛКП «Зелений Львів» демонтували святкове дерево.

Спершу комунальники обрізали гілля ялинки, яке доправлять на міську станцію компостування, що на вул. Пластовій, 13, а далі – розкряжували стовбур дерева, який слугуватиме для обігріву теплиць на технічній базі ЛКП "Зеленого Львова".

Нагадаємо, що загальноміська ялинка, яку звично встановлюють на площі перед Оперним театром, цьогоріч є менша, ніж у попередні роки, – висотою 14 метрів. Її місту подарувало шкiряне пiдприємство «Свiтанок».

До слова, після завершення різдвяних свят у Львові діють 7 централізованих пунктів збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію. Також львів’яни можуть самостійно привезти хвойні на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, та в ЛКП «Зелений Львів», за адресою вул. Замарстинівська, 167а. 

Потреба у використаних ялинках і дідухах є і в Домівці врятованих тварин.

відео: Андрій Андрух