Ірина Маруняк розповіла про ситуацію в місті станом на зараз

• 04.02.2023, 11:00
  • Пресслужба ЛМР
Львів прибирають від снігу. Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, впродовж дня техніка працюватиме далі, двірники прибиратимуть хідники, внутрішньоквартальні вулиці, зупинки. Для допомоги буде залучено додаткову техніку.

Фото ілюстративне. Автор - Роман Балук

«Станом на зараз дороги магістральні посипані. Повторно випускаємо підмітальну техніку. Двірники сьогодні будуть працювати цілий день. Також залучаємо додаткову техніку інших підприємств, окрім тієї, яка є в наших комунальних ШРП. Громадський транспорт їздить.

До роботи сьогодні задіяно 101 одиниць спецтехніки. Для посипання доріг та хідників використано 381 м3 піскосуміші та 98 тонн технічної солі. Працює 1618 людей, з них 1249 двірників», - повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, побачити роботу снігоприбиральної техніки можна на карті - https://lviv.art-security.com/report/graph