ЛКП «Лев» продовжує виловлювати безпритульних собак: графік виїзду бригад

• 08.02.2023, 14:41
  • Меланія Волощак
У ЛКП «Лев» нагадують, що вилов тварин у населених пунктах Львівської міської територіальної громади відбувається щосереди та щосуботи, а у районах міста Львова - в інші дні тижня.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Поза чергою виїзд здійснюється на ургентні випадки, а також якщо безпритульна собака вагітна або тічкуюча.

Собаки, виловлені у районах міста Львова, перебувають на підприємстві 21 день, а із населених пунктів МТГ — 14 днів (щоб першочергового стерилізувати більшу кількість тварин, відповідно запобігати їх розмноженню)», - акцентують у підприємстві.

Виїзд бригади можна здійснити лише за телефонним запитом на номер: 068 535 45 45.

Нагадуємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 19:00, а Центр адопції - з 08:00 до 17:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові.

Нижче - графік виїздів бригади ловців у лютому.