У смт Рудно проведуть реконструкцію водопровідної мережі по вул. Лісній для збалансування тиску на проблемних вулицях

  • 28.02.2023, 11:30
  • 628
  • Пресслужба ЛМР
З 2022 мешканці смт. Рудно отримують якісну питну воду з централізованих мереж водопостачання Львова і є абонентами ЛМКП “Львівводоканал”. Однак, попри проведений комплекс ремонтних робіт з налагодження якісного водопостачання у минулі роки, на деяких вулицях досі є проблеми з тиском. Усе через поганий технічний стан сільських мереж. Для усунення цієї незручності працівники «Львівводоканалу» прокладатимуть ще частину водопроводу, яку мають закільцюювати на вул. Шевченка- Лісна.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

Це рішення дозволить збалансувати тиск води на кількох проблемних вулицях. Тендер на реконструкцію водопровідної мережі по вул. Лісній відбувся і зараз фахівці ЛМКП «Львівводоканал» обирають найкращі пропозиції серед заявлених учасників тендеру.

Більшу частину смт Рудно Львів забезпечив якісною питною водою ще восени минулого року. Для цього у 2022 році «Львівводоканал» взяв на баланс уже наявні сільські мережі, по яких подавалась технічна вода із КП «Теребля». Їх під'єднали до водопроводу з насосної станції «Карачинів». Для цього проклали відрізок нового водопроводу до селища. Завдяки цьому мешканці Рудно отримали чисту питну воду з артезіанських свердловин «Львівводоканалу».

Однак, попри проведений комплекс ремонтних робіт з налагодження якісного водопостачання, на деяких вулицях досі є проблеми з тиском, що спричинені поганим технічним станом сільських мереж (вулиці: Шевченка, Лисенка, Галицька, Квіткова та Драгоманова). Щоб розв'язати цю проблему, «Львівводоканал» спроєктував кільцюючу мережу на вулицях Шевченка-Лісна, що дозволить збільшити тиск на проблемних вулицях.

«Вже проведено тендер для визначення переможця з реконструкції водопровідної мережі по вул. Лісній у Рудному. Зараз триває процедура акцептування, визначення переможця тендеру та укладання з ним угоди. «Львівводоканал» залишає за собою авторський та технічний нагляд за виконанням робіт із реконструкції цієї ділянки водопроводу», - повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

Відтак, департаментом житлового господарства та інфраструктури ЛМР подано пропозиції до бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади на 2023 щодо передбачення коштів в сумі 3,5 млн грн для виконання робіт із реконструкції водопровідної мережі по вул. Лісній у смт. Рудно.