У Рясне-Руському продовжать капремонт вулиці Володимира Великого

• 27.03.2023, 11:12
  • Пресслужба ЛМР
Цього року в Рясне-Руському планують продовжити капітальний ремонт однієї з найбільших вулиць – Володимира Великого. На ці роботи у бюджеті Львівської МТГ передбачено 5,5 млн грн. Про це розповіли у департаменті міської агломерації ЛМР.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Вулиця Володимира Великого – одна із найбільших у громаді і вже давно потребує капітального ремонту. Нині це звичайна ґрунтова дорога без тротуарів та асфальтного покриття. Цю вулицю почали ремонтувати ще до повномасштабної війни. Зокрема, частково виклали бруківкою тротуар та саму дорогу», – зазначили в Офісі громади у Рясне-Руському.

Як уточнили в департаменті, роботи планують відновити влітку.

«Наразі у громаді мають провести ямкові поточні ремонти найбільш аварійних вулиць», – додали в департаменті міської агломерації ЛМР.

Нагадаємо, у бюджеті розвитку Львівської МТГ на 2023 рік для потреб приєднаних громад передбачили загалом майже 170 млн грн.