Перейти до основного контенту
17°
Мінлива
хмарність
06 липня 2026
Понеділок
17°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Мінлива хмарність
Вночі
14°
Мінлива хмарність
07 липня 2026
Вівторок
18°
Дощ, Похмуро
Вдень
20°
Дощ, Похмуро
Вночі
16°
Похмуро
08 липня 2026
Середа
15°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
18°
Похмуро
Вночі
14°
Дощ, Похмуро
09 липня 2026
Четвер
14°
Дощ, Мінлива хмарність
Вдень
15°
Дощ, Мінлива хмарність
Вночі
10°
Мінлива хмарність
10 липня 2026
П'ятниця
14°
Мінлива хмарність
Вдень
14°
Мінлива хмарність
Вночі
13°
Похмуро
11 липня 2026
Субота
16°
Мінлива хмарність
Вдень
20°
Похмуро
Вночі
12°
Ясно

На вулиці Яворницького, де тривають ремонтні роботи, вже замінили водопровід, каналізацію та ділянку тепломережі

27 березня 2023, 12:39
Пресслужба ЛМР
За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, на вул. Яворницького тривають ремонтні роботи. Вже виконано заміну водопроводу і дощової каналізації та однієї вітки теплової мережі. Другу ділянку тепломережі замінять після завершення опалювального сезону.
фото ілюстративне, автор: Роман Балук
Фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Нагадаємо, що нам вдалося відновити роботи на цьому об’єкті на початку року. Роботи були призупинені через війну, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України.

Станом на зараз, на вул. Яворницького влаштовано 385 м мереж побутової каналізації, 500 м дощової каналізації, більше 600 м водопровідних мереж та проведено заміну однієї ділянки теплової мережі. Другу ділянку теплової мережі заплановано замінити після закінчення опалювального сезону.

Також зараз здійснюється вивезення ґрунту, отриманого при влаштуванні інженерних мереж. Заплановано виконати роботи з влаштування бордюрного каменю та основи проїзної частини», – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, ремонтні роботи тривають на відрізку від будинку №8 вул. Яворницького до вул. Караджича. Після заміни мереж тут буде постелено нове дорожнє покриття, облаштовано тротуари, паркомісця, озеленення. На дорозі буде постелено асфальтобетон, а тротуари і паркомісця замостять плиткою.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Вельт Капітал». Загальна вартість робіт – 34,4 млн грн.

Проєкт ремонту вул. Яворницького розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку».